Birçok firma promosyon ürünlerini özellikle yılbaşı için seçmeye başladı. Yılbaşına yaklaşırken 2020 promosyon ajandası başta olmak üzere kurumsal promosyon ürünleri satışları yılın en yüksek seviyesine ulaştı. Promosyon ürünleri satıcıları tarafından geçen yıllara göre beklentinin yüksek olduğu bu sezonda pek çok tedarikçinin yüzü gülüyor. Ancak belki de bu alanda daha fazla fırsatın oluşmasına zemin hazırlayacak gelişmeler umut vadediyor.

Promosyon Sektörünün Gelişmesi için Yeni Adımlar Atılıyor

Reklam mecraları arasında hedef kitleye doğrudan ulaşılabilen, tüketicinin hayatının içerisinde kendisine geniş bir yer bulduğu promosyon ve tanıtım ürünleri hakkında İTO üyelerinin bilgilendirilmesinin sağlanması amacıyla 24 Ekim 2019 Perşembe günü 13.30-16.00 saatleri arasında İTO Meclis Salonunda panel düzenlenecektir.

Sektör olarak dernek çatısı altında uzun zamandır çalışmalar yapılsa da birçok alanda firmaların önünün açılması için sesini yeterince duyurabilecek dayanışma sağlanamamıştı. Belki de bu yolda ilk büyük adımlardan biri ticaret odasında sektörün tanıtılmasını sağlayacak bu panel olacaktır. Bu sebeple promosyon ürünleri her ölçekteki tedarikçinin destek vermesi bekleniyor.

Başvuru için lütfen formu doldurun:
https://forms.gle/Xs8vuUJT8vWKqqKW9

Program Hakkında detaylı bilgi ise İTO sayfasında:
http://www.ito.org.tr/Toplumail/Panel_Prog.pdf