Promosyon ürünleri nedir ? Promosyon ürünleri kişilerin veya firmaların kendilerini tanıtmak amacıyla geniş kitlelere ulaşmak, logo ve marka sloganlarının üzerinde bulunduğu ve müşterilere dağıttıkları hediyelik eşyalardır. Reklamcılık faaliyetleri arasında en çok akıllarda kalan promosyon ürünleri pek çok reklam türüne göre başarıyı beraberinde ve uzun süre ayakta tutan bir reklam stratejisidir.

Promosyon ürünleri yüzlerce farklı üründen oluşmaktadır. Bu çeşitlilik arasında markayı en iyi şekilde yansıtacak ürün seçimi yapılmalıdır. Doğru ürün seçimi yapıldıktan sonra marka baskının göz önünde bulundurulması için uygun baskı tekniğiyle markanın müşteri hafızasında uzun süre yer almasını sağlayabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Promosyon Ürünleri Hangileri?

Pek çok firma promosyon ürünü için genellikle üzerinde çalışmış oldukları sektöre göre karar vermektedir. Öncelikli hedef arasında müşteriye promosyon ürünü üzerinden kendi ürün grubu için mesaj vermektir. Bundan dolayı promosyon ürünleri çok geniş ölçüde ele alınır.

Promosyon ürünleri satan firmalar arasında yer alan Bayeks Promosyon ürünlerinin başlıcaları şunlar; Kalem, defter, şapka, tshirt, duvar saati, ajanda, powerbank, dosya, çanta, takvim, bloknot, bayrak, masa sümen takımları, anahtarlık , plaket, fener, termos, bardak, flash bellek, ayna, çakı, kırtasiye seti, balon, hesap makinesi vb. birçok ürünü tedarik eden Bayeks Promosyon kaliteli baskı çözümleriyle kurumsal markanızı daima hafızlarda tutmanıza olanak sağlıyor.

Promosyon Ürünleri Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Her reklam maliyeti gibi promosyon ürünlerinin de elbette bir maliyeti söz konusudur. Diğer reklam kanallarına göre oldukça makul fiyatlarda karşımıza çıkan promosyonlar pek çok firmanın uzun vadede markasının tanıtılmasını sağlıyor. Peki promosyon ürünlerinin fiyatları neye göre belirlenir?

Promosyon fiyatları elbette ürün kalitesi ve baskı tekniğine göre değişebilmektedir. Her promosyon firması farklı fiyatlarda çalışıyor olsa da sektörde en önemli husus doğru ürünü uygun maliyetle doğru zamanda doğru müşteriye ulaştırmaktır.

Müşterilerinizin uzun vadede kullanabileceği işe yarar bir promosyon ürününden yana tercihte bulunacaksanız fiyatlandırma buna göre değişiklik gösterecektir. Her promosyon ürünü müşteri elinden geçeceği için buradaki en önemli tavsiyemiz daima kaliteden yana tercihlerin yapılması olacaktır. Promosyon ürün seçimde kalitenin yüksek olması markanın müşteri üzerinde etkisi arttıracak ve zamanla müşterinin harekete geçmesini sağlayacaktır.

Bayeks Promosyon İle Markanızı Müşterilerinizle Buluşturun!

Bayeks Promosyon uygun fiyat politikasıyla müşterilerine daima en iyisini sunma yolunda desteklerini sunmaktadır. Bayeks Promosyon sayfası üzerinden promosyon ürünlerini inceledikten sonra fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. Deneyimli ve alanında uzman ekip kadrosuyla müşterileri için daima en iyisini yapmak adına durmadan çalışan Bayeks Promosyon İle birlikte çalışarak hedeflerinize kısa sürede ulaşma fırsatı yakalayın.